Mechanik - údržbár strojov

MAT-obaly, s.r.o.

Miesto práce
Cesta poľnohospodárov 787, okres Prievidza
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o strojné zariadenie firmy, Opravy strojov, nastavovanie strojného zariadenia,

Mimo Handlovej preplácanie cestovného, príplatky za nadčasovú právu, preplatená pohotovosť,

Práca je v Handlovej. Súčasťou práce je starostlivosť o strojné zariadenie firmy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Zváranie, práca so sústruhom, frézou

Obchodno-výrobná spoločnosť zaoberajúca sa predajom, výrobou a recykláciou obalových materiálov. Hľadáme stálych a dlhodobých zamestnancov do nášho tímu. Chceme byť lídrom na trhu v zákazkovej výrobe obalov. Každý nový klient so sebou prináša aj výzvu ako nastaviť a upraviť stroje pre efektívnu výrobu konkrétneho výrobku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2769336  Datum zveřejnění: 17.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1000 EUR