Horizontár CNC (WXH 100, WHN 9B CNC, WH 10 , WHQ 13)

MATADOR GROUP

Miesto práce
Továrenská1, 018 41 Dubnica nad Váhom, Slovensko, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Veľmi dobré platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poďte spolu s nami rozvíjať tradíciu strojárenskej výroby!
Ponúkame stabilnú prácu CNC HORIZONTÁROM
Možnosť pracovať na stroji :
WXH 100, WHN 9B CNC, WH 10 , WHQ 13
- Frézovanie nástrojov
- Obrábanie zložitých zvarencov a obrobkov. Ich upínanie a rozloženie prídavkov na obrábanie
- Obrábanie súčiastok s dodržaním tolerancie tvaru a polohy
- Frézovanie zložitých súčiastok s dodržaním tolerancie tvaru a polohy
- Volba optimálneho obrábacieho náradia a parametrov obrábania
- Meranie súčiastky na CNC stroji
- Frézovanie súčiastok zložitých tvarov s možnosťou zásahu obsluhy do programu stroja bez presnosti programátora
- Tvorba zložitých CNC programov
- Vyvŕtavanie a sústruženie otvorov, nožom, rezanie závitov, frézovanie drážok
- Vykonávanie dennej údržby stroja podľa návodu

Pridajte sa k nám a okrem práce v stabilnej spoločnosti Vám ponúkame aj:

+ PODPORU ODBORNÉHO A JAZYKOVÉHO VZDELÁVANIA
+ BOHATÝ SOCIÁLNY PROGRAM :
- 13.,14. plat
- sociálne výpomoci a pôžičky
- nadštandardné poistenie pracovných úrazov
- usporadúvanie zájazdov, rekreácií
- organizovanie firemných a športových podujatí
- zvýhodnené hypotéky pre zamestnancov cez komerčné banky
- príspevky na úroky

Hľadáte stabilitu a istotu akú Vám vie dať len firma s dlhoročnou tradíciou?
.... Neváhajte a kontaktujte nás ...

Telefonicky na čísle : +421 905 821 940
Emailom : [email protected]
alebo osobne na nižšie uvedenej adrese.

V prípade akýchkoľvek otázok Vám radi odpovieme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počet rokov praxe

3

- prax na CNC strojoch minimálne 3 roky
- skúsenosti s kusovou výrobou
- ovládanie programovacieho systému Heidenhain
- ochota pracovať v dvoj prípadne troj-zmennej prevádzke
- flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1819192  Datum zveřejnění: 31.7.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Veľmi dobré platové ohodnotenie