CNC programátor

MATADOR GROUP

Miesto práce
Továrenská 1, Dubnica nad Váhom, Slovensko
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Motivujúce platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer CNC PROGRAMÁTOROVI.

- Tvorba programov v Catia V5 pre obrábacie stroje (3- a 5-osé CNC frézy)
- Tvorba a kontrola technologických postupov obrábania
- Zlepšovanie procesov so zameraním na skrátenie času
- Programovanie obrábacích centier /systém HEIDENHEIN, FANUC, SIEMENS/
- Tvorba programov z 3D modelov
- Zabezpečovanie náradia pre CNC výrobu

Pridajte sa k nám a okrem práce v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Vám ponúkame aj:

+ PODPORU ODBORNÉHO A JAZYKOVÉHO VZDELÁVANIA
+ MOTIVUJÚCE PLATOVÉ OHODNOTENIE
+ BOHATÝ SOCIÁLNY PROGRAM :
- 13.,14. plat
- sociálne výpomoci a pôžičky
- usporadúvanie zájazdov, rekreácií
- organizovanie firemných a športových podujatí
- zvýhodnené hypotéky pre zamestnancov cez komerčné banky
- príspevky na úroky

Hľadáte stabilitu a istotu akú Vám vie dať len firma s dlhoročnou tradíciou?
.... Neváhajte a kontaktujte nás ...
Osobne, telefonicky, alebo emailom :
MATADOR Industries a.s.
Továrenská 1
01841 Dubnica nad Váhom

Tel.č. : +421 905 821 940

E-mail :[email protected]
V prípade akýchkoľvek otázok Vám radi odpovieme.
Kontaktovaní budú len tí uchádzači, ktorí spĺňajú zadané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CATIA - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Od uchádzača požadujeme :
- Prax v oblasti programovania CNC fréz (sústruhov) min. 3 roky
- Ovládanie programu CATIA
- Znalosť angického alebo nemeckého jazyka na mierne pokročilej úrovni
- SŠ/VŠ vzdelanie strojárskeho zamerania

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1830233  Datum zveřejnění: 11.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Motivujúce platové ohodnotenie