Nástrojař, číslo volného místa 11 228 660 734

MATEICIUC a.s. (MPSV)

Místo práce
Ke koupališti 370, 742 35 Odry, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nástrojaři (72221)

Pracoviště a kontakty

Firma:MATEICIUC a.s., IČ 60792825
Pracoviště:MATEICIUC a.s. - sídlo, Ke koupališti 370/15, 74235 Odry

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 23000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Z:8.8.201, a:31.8.2016,
místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu

Místo výkonu práce:MATEICIUC a.s., Ke Koupališti 370/15, 742 35 Odry.
Požadujeme:ukončené SOU v oboru Nástrojař, nebo v podobném oboru (strojní zámečník nebo obráběč kovů),znalost čtení technické dokumentace podmínkou,znalost technických materiálů - druhy ocelí, jejich použití, neželezné kovy, slitiny,znalost technologických postupů zpracování oceli - frézování, soustružení, broušení atd,manuální zručnost,samostatnost a pečlivost a spolehlivost.Uvítáme:praxi ve strojírenství,jeřábnický a vazačský průkaz,zkušenosti se svářením,ochotu učit se nové věci, ŘP sk.B. Náplň práce:obsluha CNC strojů,výroba nových nástrojů pro plastikářské technologie, ruční dopracovávání obrobků,závitování, značení, kompletace dílců,dovrtávání otvorů,- ruční doměřování, pasování,čištění a opravy lisovacích forem a vytlačovacích nástrojů,zlepšování funkčnosti nástrojů a jejich optimalizace.
Nabízíme:zázemí silné výrobní společnosti s vlastním vývojem,odpovídající finanční ohodnocení, profesní růst a další vzdělávání,firemní benefity.Strukturované životopisy, zasílejte prosím na e-mailovou adresu: [email protected], tel.556/312 441
WWW.mat-plasty.cz

Poslední změna:2016-09-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 11228660734

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou