Cnc programátor/technolog

Materialise s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Předlická 460, 400 01 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (72239)

Pracoviště a kontakty

Firma:Materialise s.r.o., IČ 27102262
Pracoviště:Předlická č.p. 460/22, 400 01 Ústí n. L. 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 28000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Předlická 460/22, Předlice, Ústí nad Labem.
Náplň práce: kreslení jednoduchých přípravků v 3D CAD SW (výhodou znalost program Solidworks), seřizování a programování CNC stroje, čtení technické dokumentace, stanovení technologických postupů obrábění, zadávání výroby CNC operátorům, spolupráce při výrobě,
samostatné řízení pracovního tempa a odpovědnost za konečný výrobek
Požadujeme: středoškolské vzdělání, zkušenosti s CNC obráběním a programováním, znalost programů Solidworks, HSM works, znalost materiálů a jejich chování, manuální zručnost,
samostatnost, spolehlivost a zodpovědný přístup.
Nabízíme: mzdu 28 000,- Kč., bonusový systém odměňování, odborné kurzy a školení, práce v malém kolektivu, vhodné i pro OZP.
Zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.

Poslední změna:2017-05-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 12631750796

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou