Ředitel/ka mateřské školy

Mateřská škola, Bačetín (MPSV)

Místo práce
86, 518 01 Bačetín, Okres Rychnov nad Kněžnou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 29300 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti předškolní výchovy (13411)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mateřská škola, Bačetín, IČ 70978093
Pracoviště:Bačetín 86, 518 01 Dobruška

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dělené směny
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-09-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 29300 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt zasláním přihlášky s uvedenými doklady do 30.4.2017. Obálku označte "KONKURS - NEOTVÍRAT".
- SŠ vzdělání a pedagogická praxe dle zák.č. 563/2004 Sb., o ped. pracovnících a o změně některých zákonů, ve zn. pozdějších předpisů
- znalost problematiky řízení ve školství a školských předpisů
- občanská a morální bezúhonnost
Obsahové náležitosti přihlášky:
- úředně ověřené kopie dokladů o dosaženém vzdělání (diplom včetně vysvědčení o státní závěrečné zkoušce případně maturitní vysvědčení)
- originály nebo ověřené kopie dokladů o průběhu zaměstnání a délce pedagogické praxe včetně uvedení pracovního zařazení (např. pracovní smlouvy, potvrzení zaměstnavatelů atd.)
- strukturovaný profesní životopis
- koncepce rozvoje školy (max. 2 strany strojopisu)
- výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců)
- originál, popř. ověřená kopie lék. potvrzení o zdravotní způsobilosti k výkonu činnosti ředitele školy (ne starší 3 měsíců).
- plat se řídí Nař. vlády 564/2006 Sb. § 5 odst. 9 -pl.tř.10.(uvedená mzda je vč. příplatku za vedení).

Poslední změna:2017-04-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rychnov nad Kněžnou

číslo volného místa: 12450990714

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou