Učitel/ka mateřské školy v malotřídní mš

mateřská škola, Licibiřice, okres Chrudim (MPSV)

Místo práce
17, 538 23 Licibořice, Okres Chrudim
plný úvazek
Termín nástupu
2014-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
8 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé v oblasti předškolní výchovy (23420)

Pracoviště a kontakty

Firma:mateřská škola, Licibiřice, okres Chrudim, IČ 71002898
Pracoviště:Mateřská škola, Licibořice, okres Chrudim, Licibořice 17, 538 23 Licibořice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-10-01
Mzdové rozpětí:od 8 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PP - zástup za MD - min. do 1.9.2015
Pracovní doba : 6.45-16.00 hodin / ranní a odpolední směna/
Hrubá mzda : 8.platová třída , platový stupeň dle praxe,
Životopis a motivační dopis zasílejte na : [email protected] .
Požadavky na vzdělání : viz zákon 198/2012 Sb. par.6 : min. stř. vzdělání s maturitou /obor MŠ/

Poslední změna:2014-08-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chrudim

číslo volného místa: 7807120758

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou