Učitel/ka mateřské školy

Mateřská škola speciální, Ústí nad Labem, Štefánikova 761, příspěvková organizace (MPSV)

Štefánikova 761, 400 01 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2015-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
20200 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé v oblasti předškolní výchovy (23420)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mateřská škola speciální, Ústí nad Labem, Štefánikova 761, příspěvková organizace, IČ 70229457
Pracoviště:Štefánikova 761/14, Klíše, 400 01 Ústí nad Labem 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2015-09-01
Mzdové rozpětí:od 20200 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Předškolní zařízení

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Štefánikova 761/14, Klíše, Ústí nad Labem.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru speciální pedagogika, praxe výhodou, vstřícnost, kladný vztah k dětem.
Nabízíme: platové podmínky 20 200,- Kč., pracovní poměr na dobu určitou, předškolní zařízení.
Hlásit se osobně na uvedené adrese.

Poslední změna:2015-07-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 9176080788

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně