Učitel/ka mateřské školy

Mateřská škola Suchonice, okres Olomouc, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
46, 783 57 Suchonice, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-20
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé v oblasti předškolní výchovy (23420)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mateřská škola Suchonice, okres Olomouc, příspěvková organizace, IČ 75026759
Pracoviště:Suchonice 46, 783 57 Tršice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-20
Mzdové rozpětí:od 18000 do 21000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Suchonice č.p. 46.
Požadujeme:
- plnou kvalifikaci učitele MŠ dle platné legislativy (SŠ, VŠ předškolní pedagogika, nebo speciální pedagogika)
- anglický jazyk aktivně, hru na hudební nástroj - klavír, kytara
- pozitivní, veselou, trpělivou a tvořivou paní učitelku/pana učitele pro 20 dětí od 4 do 6 let
Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Poslední změna:2017-02-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11852080704

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní