Asistent/-ka pedagoga - dpč

Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Nerudova 1180, 500 02 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
6000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistenti pedagogů (5312)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o., IČ 25262165
Pracoviště:Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. [1], Nerudova 1180/28, 50002 Hradec Králové 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-09-01
Mzdové rozpětí:od 6000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ASISTENT/-KA PEDAGOGA
- DPČ od 1.9.2015 do 31.12.2015 (další pokračování pracovního poměru dle vzájemné dohody), zkrácený pracovní úvazek 20 hod./týdně
- Požadujeme: SŠ, VŠ pedagogická, příp. SŠ vzdělání s maturitou + dokončený akreditovaný kurz MŠMT ČR pro asistenty/-ky pedagoga, praxe výhodou, bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
- Nabízíme: stabilní zázemí, výhodné mzdové podmínky, příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity (příspěvěk na stravování)
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-tky a i OZP, ale také pro studenty/-tky, matky na MD jako přivýdělek - 4 hod./denně
- Pracovní nabídky s životopisem zasílejte pouze při splněné kvalifikaci na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2015-07-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 9182160748

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou