Asistenti pedagogů sš

Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie (MPSV)

Místo práce
Dukelská 2096, 737 01 Český Těšín, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-25
Mzdové podmínky (brutto)
12960 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistenti učitelů (53121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie, IČ 70240655, http://www.skolasd.eu
Pracoviště:Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie - ul. Dukelská, Dukelská 2096/5a, 737 01 Český Těšín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-08-25
Mzdové rozpětí:od 12960 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Asistent pedagoga SŠ
pro pracoviště v Českém Těšíně
Dukelská 5a, 737 01 Český Těšín
Požadujeme
SŠ s maturitní zkouškou, požadavky na vzdělání podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících § 20
Zaměření na fyzioterapii nebo ergoterapii výhodou
Praxe asistenta pedagoga výhodou
Praxe ve zdravotnictví výhodou
Znalost práce na PC: internet, MS Office (word, excel, power point, outlook)
Spolehlivost, odpovědnost, loajalitu
Pozitivní vztah k práci
Kladný vztah ke křesťanství
Kladný vztah k lidem s postižením
Trestní bezúhonnost
Praxe v oboru vítána
Nabízíme
Práci na plný pracovní úvazek 40 hodin týdně
Nástup do pracovního poměru ihned (od 25. 8. 2016)
Mzdové podmínky: od 12 960 Kč + osobní a zvláštní ohodnocení
Práci v přátelském kolektivu

Výběrové řízení proběhne dne 5. srpna 2016 od 8 hodin v Českém Těšíně na ul. Dukelská 5a.

Pokud Vás nabídka zaujala, zasílejte svůj motivační dopis a životopis na email: [email protected] (kontaktní osoba: Ing. Jana Niemczyková) nejpozději
do 1.srpna 2016. Do předmětu e-mailu napište: "Výběrové řízení - Asistent pedagoga".

Vybraní zájemci budou kontaktováni na e-mail a pozváni k výběrovému řízení na určitou hodinu.

Poslední změna:2016-07-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 11140190720

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou