Prodavač potravinářského zboží

MATHEO s.r.o. (MPSV)

Husova tř. 523, 370 05 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-20
Mzdové podmínky (brutto)
12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači potravinářského zboží (52232)

Pracoviště a kontakty

Firma:MATHEO s.r.o., IČ 28106547
Pracoviště:Husova tř. 523/30, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-20
Mzdové rozpětí:od 12000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pro nově otevíranou podnikovou prodejnu sortimentu: Káva, čaj, byliny, zdravá výživa, hledáme zaměstnance na pozice: prodavačka a vedoucí prodejny.
Nabízíme: nástupní mzda dohodou, po zapracování bonusy z prodeje, místo ve stabilní a úspěšně se rozrůstající firmě s českým zázemím
Požadujeme: ochotu vzdělávat se v daném sortimentu, milé a vstřícné vystupování, schopnost samostatného rozhodování, loajalitu
V případě vedoucí prodejny upřednostňujeme zájemce s praxí na obdobné pozici, schopnost plánovat směny, vůdčí osobnost a zkušenost s vedením kolektivu.
Prosíme nevolat!! Zašlete profesní životopis na e-mail: [email protected], bude následně pozváni k osobním pohovorům. Děkuji

Poslední změna:2017-02-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12082750778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC