Konzultant/ka

MAVERICKS MEDIA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Janáčkova 1020, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
16800 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:MAVERICKS MEDIA s.r.o., IČ 02100347
Pracoviště:MAVERICKS MEDIA s.r.o. (1), Janáčkova 1020/7, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 16800 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Ostrava

Kontakt: mailem, životopis zasílejte s fotografií. Nechodit osobně. Nevolat.

Váš pracovní den:
- Komunikace s obchodními partnery
- Nabídka produktů obchodním partnerům
- Vyřizování dotazů a pomoc obchodním partnerům

Požadujeme
- Profesionální jednání a empatie v komunikaci se zákazníkem
- Dobré komunikační dovednosti
- Chuť pracovat v týmu
- Znalost práce s počítačem (základní orientace v MS Office, běžná uživatelská znalost internetu)
- Předchozí zkušenosti na obdobné pozici nejsou podmínkou, vše vás naučíme

Nabízíme
- Pracovní doba od 8:00 h. do 16:30 h
- Soboty a neděle volno
- Žádné pracovní agentury! Stanete se naším zaměstnancem se všemi benefity (služební mobil s neomezeným tarifem, kafeterie, flexibilní pracovní doba, home office a mnoho dalšího)

- Garantujeme vám fixní mzdu 16 800 Kč a zákonné příplatky
- Po zkušební době si průměrně vyděláte 22 000 Kč
- Základní mzdou to nekončí! Nabízíme vám provize z prodeje v neomezené výši
- Čeká vás 1 měsíc profesionálního školení
- Šikovným dáme šanci. Máme jasně nastavené kariérní mapy.
- Vaším místem výkonu práce bude Ostrava

Poslední změna:2017-03-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11705980759

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC
Práce s PC - internet a elektronická pošta