Soustružníci cnc strojů

maxmechanik s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U trati 2620, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-10
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení (31156)

Pracoviště a kontakty

Firma:maxmechanik s.r.o., IČ 27870057
Pracoviště:U trati 2620, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-10
Mzdové rozpětí:od 18000 do 22000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Zaměstnavatel požaduje: praxe v oboru min. 1 rok, znalost systému Heidenhein, Siemens, samostatnost, odpovědnost, pečlivost, zkušenosti s obráběním kovů, čtení technické dokumentace.
Náplň práce: seřizování CNC strojů, měření, výroba dílců podle technické dokumentace.
Nabízíme: dobré platové podmínky, možnost profesního růstu.
První kontakt: Osobně na pracovišti od 7-14 hod., telefonicky 571606606
ověřeno 7.10.16

Poslední změna:2016-10-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 7733480783

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou