Inženýr elektronik ve výzkumu a vývoji

MAXPROGRES, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Slapská 2115, 100 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-15
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji (21521)

Pracoviště a kontakty

Firma:MAXPROGRES, s.r.o., IČ 25307126
Pracoviště:MAXPROGRES, s.r.o., Slapská 1, Praha 10, Slapská 2115/1, Strašnice, 100 00 Praha 10

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-15
Mzdové rozpětí:od 25000 do 40000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:POPIS:
• řešení samostatných vývojových úkolů
• zodpovědnost za vývoj a vyřešení dohodnutých úkolů
• podíl na VaV nových technologií
• návrh metodik, postupů a optimalizaci řešení k zefektivnění činností, ziskovosti projektů, dosažení lepší produktivity práce
• poskytování a prezentace průběžných informací o stavu řešení úkolů, plnění časového harmonogramu a čerpání nákladů na úkolů VaV nové či inovované aplikace
• zpracování dokumentace jednotlivých vývojových etap vývoje HW a SW i etap prodejních verzí – update, upgrade
• zpracování výrobní dokumentaci k výrobě jednotlivých komponent

POŽADUJEME:
• SŠ nebo VŠ elektrotechnická
• výborná znalost elektrotechniky, technický odborný cit
• návrh programovatelných jednoduchých zdrojů UPS
• návrh programovatelných modulů s jednočipy
• návrh plošných spojů, osazení
• programování jednočipů
• schopnost navrhovat řešení security systémů z komponent dostupných na trhu
• diagnostika poruch a problémů
• zkušenost z návrhu elektronických zařízení
• zájem o práci ve vývojovém týmu

NABÍZÍME
• ihned HPP/DPP na dobu neurčitou v české stabilní společnosti (i při studiu na VŠ)
• zajímavé finanční podmínky spojené s atraktivními vývojovými projekty
• dynamickou a odpovědnou práci a profesní růst
• kvalitní technické zázemí a spousta benefitů

Poslední změna:2017-03-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12294840793

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou