Pracovník/ce vývojového oddělení - desinger

MB DOMUS SE (MPSV)

Místo práce
Družstevní 402, 753 01 Hranice, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Průmysloví a produktoví designéři (21631)

Pracoviště a kontakty

Firma:MB DOMUS SE, IČ 24244384
Pracoviště:Družstevní 402, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 26000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Ubytování
Naturální výhody, - mobilní telefon
Podnikové stravování, - příspěvek na stravu

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup možný IHNED.

Požadavky:
Středoškolské s maturitou nebo vysokoškolské nábytkářského nebo designerského směru (tvorba a výroba nábytku, design nábytku, design); Vysoké pracovní nasazení s důrazem na samostatnou i týmovou práci,grafické dovednosti, technické a technologické znalosti v oboru výroby nábytku,práce na PC: MS Office,konstrukční programy Turbo CAD/DAEX, Rhinoceros 5.0 (3DSMAX) , V- RAY, dobrá znalost Auto CAD, Adobe In Design výhodou, znalost německého nebo anglického jazyka na komunikační úrovni výhodou, řidičský průkaz sk. B

Pracovní náplň:
Tvorba vizualizace v Rhinoceros, V-RAY dle zadání, grafické práce

Nabízíme:
možnost ubytování, příspěvek na stravu, mobilní telefon

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected];
- telefonicky (07,00 - 15,30hod.) na čísle 725 060 393;
- osobně na adrese: MB DOMUS SE, Družstevní č.p. 402, 753 01 Hranice 1

Poslední změna:2017-02-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hranice

číslo volného místa: 12205200765

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - jiné, Turbo CAD/DAEX, Rhinoceros 5.0 (3DSMAX) , V- RAY,
Práce s PC - autocad, Adobe In Design
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, - výhoda
Němčina - Aktivní, - výhoda