Lékárník - farmaceut

MB praktický lékař s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Školní 296, 382 11 Větřní, Okres Český Krumlov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-16
Mzdové podmínky (brutto)
40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Farmaceuti (2262)

Pracoviště a kontakty

Firma:MB praktický lékař s.r.o., IČ 02811430
Pracoviště:MB praktický lékař s.r.o. - pracoviště Větřní, Školní 296, 382 11 Větřní

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-12-16
Mzdové rozpětí:od 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Lékárník - farmaceut - vzdělání vysokoškolské, zkušenost výhodou. Pracoviště Větřní. Služební byt, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, případně služební vůz soukromému použití. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup dle dohody. Mzda 40.000,-- Kč hrubého. Kontakt: 731 366 852 p. Brudna, [email protected]. Ověřeno dne 16.12.2016.

Poslední změna:2016-12-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Český Krumlov

číslo volného místa: 11228470711

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně