Specialista péče o zákazníky - inbound (i zkrácený úvazek)

mBank S.A., organizační složka

Místo práce
Sokolovská 668/136d, 186 00 Praha 8 - Karlín, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ahoj budoucí kolego,
jsme tým supervizorů, který aktuálně hledá do našich řad posilu, která se ráda baví s lidmi, pomáhá jim najít řešení, chce se stát bankovním expertem.
Pokud to jsi právě TY, pokračuj ve čtení.

Jaká práce Tě u nás čeká?

*aktivní pomoc klientům po telefonu a e-mailu
*výběr produktů klientům na míru
*zadávání požadavků do interních systémů mBank
*s tím spojená administrativa
*směnný provoz (vhodné i pro studenty, kteří si už chtějí vydělávat na sebe sami)

Co očekáváme my od Tebe?

*chuť pracovat v týmu i na sobě
*umět hezky česky nebo slovensky (mluvit i psát), pokud zvládneš AJ budeme jen rádi
*maturitní vysvědčení
*hlasový projev bez logopedických vad
*být empatický (umět se vcítit do potřeb našich klientů)
*čistý trestní rejstřík

Co Ti můžeme nabídnout?

*zajímavou a pestrou práci v dynamické bance nové generace
*možnost seberealizace a osobního růstu s velkým prostorem pro budování kariéry
*příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
*finanční ohodnocení formou stálé měsíční mzdy a k tomu bonusy za kvalitu práce při obsluze našich klientů
*zaměstnanecké benefity stejné pro všechny naše zaměstnance (stravenky, týden dovolené navíc, sick days, den volna k Tvým narozeninám, firemní akce jako je "tlustý čtvrtek", zmrzlinový den, letní grilovačka) a pak ty, které jsou jen pro telefonní mBankéře (občerstvení na pracovišti zdarma, relax zóna, fat boy)

Kde a jak pracujeme?

*v moderním prostředí komplexu Futurama v Praze (u stanice metra Invalidovna)
*naše kanceláře jsou ve stylu open space, který je členitý a zajišťuje přehled i soukromí
*flexibilní pracovní doba (směnný provoz - PO-PA -7-22, víkendy a svátky - 8-21)

Kdy můžeme společně začít?

*čím dříve, tím lépe (zpravidla však 1. a 15. dne v měsíci)

Pokud si myslíš, že bys zapad' do našeho týmu, pošli svůj životopis. Jestliže budeš vyhovovat požadavkům, spojím se s Tebou a dohodnu termín pracovního pohovoru.

Těším se na Tebe!

Zaměstnanecké výhody, benefity

bonusy/prémie, provize z prodeje, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickday, firemní akce, možnost studijního volna

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBank je značkou mobility, jednoduchosti a inovace v bankovnictví. Na CZ/SK trhu jsme už 13 let hrdým zaměstnavatelem skvělých a talentovaných mPeople. Nabízíme výhody flexibilního a rodinného prostředí typického pro start-up, a zároveň stabilitu spolehlivé banky. Zažij naši mPartu na vlastní kůži a dělej to, co Tě baví!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3100383  Datum zveřejnění: 3.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 Kč