Referent vymáhání pohledávek

mBank S.A., organizační složka

Místo práce
Sokolovská 668/136d, 186 00 Praha 8 - Karlín, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do týmu vymáhání pohledávek pro Českou i Slovenskou republiku hledáme samostatného, asertivního a iniciativního kolegu se zkušenostmi v oblasti vymáhaní pohledávek, jehož naplní práce bude spolupráce při telefonickém vymáhání, zpracovávání administrativních agend, spolupráce s externí agenturou, tvorba reportů a práce s daty.

Jaká práce Tě u nás čeká?

telefonické vymáhání dlužných klientů „soft“ a „hard collection“ pro Českou i Slovenskou republiku
práce na administrativních agendách (kontrola portfolia, ukončení smluv po splatnosti, změny limitu u povoleného přečerpání a další)
spolupráce na vývoji procesů, jejich optimalizace, kontrola dodržování interních postupů
související agenda a úkoly dle pokynů supervizora, spolupráce s ostatními odděleními napříč bankou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Ti můžeme nabídnout?

*zajímavou a perspektivní práci v oblasti vymáhání
*spolupráci na HPP, plný nebo zkrácený úvazek (min 7 hodin denně)
*příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
*možnost osobního růstu a velký prostor pro profesní realizaci
*zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity (5 týdnů dovolené, sick days, den volna k narozeninám, stravenky, multisport karta za zvýhodněnou cenu, firemní akce a teambuilding, interní vzdělávání a mnoho dalšího)

Informace o náboru

Kde a jak pracujeme?

*v moderním a krásném prostředí komplexu Futurama v Praze (stanice metra B - Invalidovna)
*naše kanceláře jsou ve stylu open space, který je však členitý a náš tým je však *vyčleněný do samostatných prostor

Kdy můžeme společně začít?

*čím dříve, tím lépe (zpravidla však 1. nebo 15. dne v měsíci)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co očekáváme my od Tebe?

*SŠ/VŠ vzdělání
*velmi dobré komunikační schopnosti v českém nebo slovenském jazyce
*zkušenost s prací ve vymáhání pohledávek
*schopnost pracovat v týmu
*aktivní přístup k práci a chuť učit se novým věcem
*samostatnost a pečlivost
*pokročilá znalost angličtiny podmínkou
*práci s MS Office na uživatelské úrovni
*časovou flexibilitu
*čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBank je značkou mobility, jednoduchosti a inovace v bankovnictví. Na CZ/SK trhu jsme už 13 let hrdým zaměstnavatelem skvělých a talentovaných mPeople. Nabízíme výhody flexibilního a rodinného prostředí typického pro start-up, a zároveň stabilitu spolehlivé banky. Zažij naši mPartu na vlastní kůži a dělej to, co Tě baví!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců