Špecialista starostlivosti o zákazníkov - predaj

mBank S.A., organizační složka

Sokolovská 668/136d, 186 00 Praha 8 - Karlín, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
17.000 - 34.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Volám sa Honza a vediem tím obchodníkov, ktorí radi diskutujú s ľuďmi po telefóne. Do svojho tímu hľadám kolegov, ktorých skôr než vystrelená guľôčka s farbou motivuje vlastný obchodný úspech. Kolegov, ktorí sa v prípade nápadov neboja ozvať a majú ťah na bránku. Kolegov, ktorí sa tiež dokážu spojiť a ťahať za jeden povraz. Pre ľudí vo svojom tíme preferujem individuálny prístup a tiež podporujem tímovú prácu. Každoročný prieskum spokojnosti zamestnancov ukazuje, že tento prístup je tou správnou voľbou a funguje. V prípade záujmu k nám pošli svoje CV a rád Ťa u nás privítam na individuálnom pohovore.
* budeš sa rozprávať s klientmi banky
* budeš šiť klientovi produkty na mieru
* v oblasti ponuky budeš poskytovať pre klienta komplexnú starostlivosť
* nejaká tá administratíva do PC

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemie a istotu najstaršej a zároveň najmodernejšej internetovej banky v Česku / na Slovensku
* prácu na HPP
* istý mesačný základ a k tomu odmenu za dosiahnuté úspechy, suma sumárum to môže byť aj 40.000 Kč / ( v prepocte to moze zarobit aj 1500€)
* a šéf tiež stále vymýšľa rôzne ďalšie nefinančné odmeny
* šéfa, ktorý slová „nadriadený“ a „podriadený“ veľmi neuznáva
* dôkladné zaškolenie a preškoľovanie
* máme tiež mnoho zamestnaneckých benefitov (stravné lístky, týždeň dovolenky naviac, multisportkartu, 3 dni sickdays, deň voľna k Tvojim narodeninám, zvýhodnené produkty mBank vrátane hypotéky)
* si ranné vtáča alebo si rád pospíš ? Máme flexibilný začiatok pracovnej doby medzi 08:00 –10:00 hod.
* pracovať budeš od pondelka do piatku
* je nás tu celkom dosť a rôznorodosť nás baví
* pracovné prostredie, v ktorom stojí za to pracovať (moderné kancelárske priestory, relax zónu, občerstvenie na pracovisku zdarma, fat boy)
teambuildingové akcie, "tučný (šiškový) štvrtok", zmrzlinový deň a ďalšie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

obchod, ekonomie, administrativa, účetnictví

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* vedieť komunikovať pekne česky alebo slovensky
mať proklientsku orientáciu „náš klient, náš pán“, a zároveň budeš mať ťah na bránku
* vedieť to s PC (neboj, programovať nebudeš)
* bankára z Teba urobíme
* voliť prístup: "To dokážem!"
* budeš pracovať v banke, takže čistý trestný register je samozrejmosťou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBank je značkou mobility, jednoduchosti a inovace v bankovnictví. Na CZ/SK trhu jsme už 13 let hrdým zaměstnavatelem skvělých a talentovaných mPeople. Nabízíme výhody flexibilního a rodinného prostředí typického pro start-up, a zároveň stabilitu spolehlivé banky. Zažij naši mPartu na vlastní kůži a dělej to, co Tě baví!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3165907  Datum zveřejnění: 21.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17.000 - 34.000 Kč