Strategický nákupčí

MBG, spol. s r. o. (MPSV)

Místo práce
Sadová 2323, 1 2 Zábřeh, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-14
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nákupčí (33230)

Pracoviště a kontakty

Firma:MBG, spol. s r. o., IČ 47973773
Pracoviště:Sadová 2323/4, 789 01 Zábřeh

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-11-14
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Společnost: MBG, spol. s r. o. vypisuje výběrové řízení na místo:

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

Požadujeme:
• SŠ nebo VŠ vzdělání se zaměřením na nákup
• Znalost AJ na komunikativní úrovni

Náplň práce:
• Řídí oddělení nákupu a skladů
• Analyzuje nakupovaný materiál a zboží (výrobní i nevýrobní povahy) z hlediska objemů, cena a kvality a hledá možnosti úspor
• Připravuje podklady pro výběrová řízení a jednání s dodavateli
• Vyjednává obchodní podmínky a ceny s dodavateli
• Organizuje výběrová řízení včetně realizace
• Vyhodnocuje cenové nabídky
• Vyhledává potencionální dodavatele
• Připravuje dodavatelské smlouvy ve spolupráci s právním zástupcem
• Zpracovává roční hodnocení dodavatelů a stanovuje dodavatele, kteří budou hodnoceni v dalším období
• Nastavuje systémová řešení objednávání a naskladňování materiálu a kontroluje jejich funkčnost a dodržování

Nabízíme:
• Zajímavou a tvůrčí práci pro naše zákazníky
• Zázemí stabilní společnosti
• Příspěvek na podnikové stravování
• Příspěvek na penzijní připojištění

• Nástup: Ihned
• Mzda: Dohodou
• PP na dobu určitou – 2 roky s možností prodloužení na dobu neurčitou

Nabídky předložte spolu se stručným životopisem osobně, nebo na adresu:
MBG, spol. s r.o., Sadová 2323/4, 789 01 Zábřeh
kontakt: Mgr. Hana Soušková
Tel. 583 401 311
e-mai

Poslední změna:2016-11-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 11715580752

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou