Manažer pobočky České Budějovice (finanční služby)

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Okres České Budějovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Zajištění fungování a rozvoje pobočky v Českých Budějovicích
*Prezentace a nabídka služeb v oblasti pojištění podnikatelských rizik
*Vedení týmu cca 5 lidí a jejich rozvoj
*Péče o významné klienty a vyhledávání nových obchodních příležitostí
*Budování dlouhodobých vztahů se zákazníky i obchodními partnery
*Jednání na úrovni TOP managementu firem / B2B
*Zodpovědnost za obchodní výsledky pobočky
*Budování dobrého jména firmy v regionu Jižních Čech

Klíčová slova pro tuto pozici:
Ředitel, manažer, branch manager, vedoucí, director, České Budějovice, Jižní Čechy, vedení týmu, pojišťovnictví, obchod, prodej, služby, B2B, regionální obchodní manažer, Ředitel, manažer, branch manager, vedoucí, director, České Budějovice, Jižní Čechy, vedení týmu, pojišťovnictví, obchod, prodej, služby, B2B, regionální obchodní manažer, Ředitel, manažer, branch manager, vedoucí, director, České Budějovice, Jižní Čechy, vedení týmu, pojišťovnictví, obchod, prodej, služby, B2B, regionální obchodní manažer.

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Zázemí stabilní české společnosti
*Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
*Nadstandartní finanční ohodnocení + balíček firemních benefitů
*Služební vůz, notebook a mobilní telefon
*Vzdělávání a odborný rozvoj
*Otevřenou a prozákaznicky orientovanou firemní kulturu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pojišťovnictví kromě povinného sociálního zabezpečení

Stabilní společnost s celorepublikovou působností poskytující profesionální služby v oblasti pojištění podniků

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Praxi na manažerské pozici a zkušenosti s vedením týmu
*Prokazatelné obchodní výsledky v prodeji služeb (praxe v pojišťovnictví je výhodou)
*Zaměření na B2B a vztahový business
*Prozákaznickou orientaci a cit pro obchod
*Charismatickou osobnost a profesionální vystupování
*ŘP sk. B a ochotu cestovat v rámci regionu Jižních Čech

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1717619  Datum zveřejnění: 18.4.2014