Key Account Manager pro SME a LC (Pardubice)

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Okres Pardubice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Obchodní činnost v segmentu korporátních zákazníků
*Účast na společenských, kulturních a sportovních akcích
*Rozvoj obchodních příležitostí v regionu Východních Čech
*Prodej finančních služeb pro korporátní segment

Klíčová slova pro tuto pozici:
Sales manager, obchodní manažer, Key Account manager, obchod, prodej, BDM, Business Development, B2B, LC, SME, akvizice, relationship manager, finance, corporate, korporátní.

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Odpovídající finanční ohodnocení + služební auto
*Zázemí stabilní, dlouhodobě úspěšné finanční společnosti
*Zajímavé zaměstnání v perspektivním odvětví na HPP
*Příjemné a moderní pracovní prostředí
*Firemní vzdělávání
*Systém odměňování a benefitů (stravenky, jazykové vzdělávání, bonusová dovolená, věrnostní odměny, penzijní připojištění)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Společnosti působící v oblasti finančních služeb pro firemní klienty

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Min. 3 roky praxe na obchodní pozici
*Business Development
*Zkušenosti s prodejem služeb firemním klientům
*Znalost cizího jazyka výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1801807  Datum zveřejnění: 15.7.2014