Manažer oddělení pojistných událostí

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Česká republika, Královéhradecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vedení oddělení řešící pojistné události společnosti
- Optimalizace procesů, zvýšení efektivity týmu
- Komunikace s makléři a s pojišťovnami
- Sběr podkladů pro likvidace neživotních pojistných událostí napříč firmou

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Odpovídající finanční ohodnocení
- Příležitost ke kariérnímu růstu
- Příležitost k seberealizaci
- Příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích
- Lokalita pracoviště Královéhradecký kraj

Informace o náboru

Další zajímavé pozice najdete na http://www.mblue.cz

KDE JE ZAKOPANÝ PES?
Nemůžete dlouho najít zaměstnání?

Pomůžeme Vám: www.jakhledatzamestnani.cz

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Společnost poskytující služby pro firemní klienty

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
- Praxe v pojišťovnictví
- Zkušenost s vedením malého týmu
- Znalost Aj nebo Nj na komunikativní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1932580  Datum zveřejnění: 19.11.2014