Vedoucí mzdové účtárny (vedení malého týmu)

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

⋙Vedoucí mzdové účtárny ⋘
Máte chuť pracovat pro velkou společnost?
Jste veselá?
Nebráníte se změnám a ráda je zavádíte ?
Právě Vás hledáme.....

Co bude Vaší náplní práce?
Zpracování mezd a vedení mzdové agendy zaměstnanců společnosti
Vedení mzdové účtárny (malý tým do 5 lidí)
Sestavování reportů a statistik, závěrky, odměňování

Sídlo společnosti 50 km od Hradce králové

Klíčová slova pro tuto pozici: mzdová účetní, mzdy, mzda, vedoucí mzdové účtárny, zpracování mezd, payroll, vedoucí, manažer, manager, hlavní mzdová účetní, Excell, mzdová účetní, mzdy, mzda, vedoucí mzdové účtárny, zpracování mezd, payroll, vedoucí, manažer, manager, hlavní mzdová účetní, Excell, mzdová účetní, mzdy, mzda, vedoucí mzdové účtárny, zpracování mezd, mzdová účetní, mzdy, mzda, vedoucí mzdové účtárny, zpracování mezd, payroll, vedoucí, manažer, manager, hlavní mzdová účetní, Excell, mzdová účetní, mzdy, mzda, vedoucí mzdové účtárny, zpracování mezd, payroll, vedoucí, manažer, manager, hlavní mzdová účetní, Excell, mzdová účetní, mzdy, mzda, vedoucí mzdové účtárny,

Další zajímavé pozice najdete na http://www.mblue.cz

KDE JE ZAKOPANÝ PES?
Nemůžete dlouho najít zaměstnání?

Pomůžeme Vám: www.jakhledatzamestnani.cz

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Možnost uplatnit vlastní nápady
* Seberealizaci a možnost vést malý tým
* Zázemí velké společnosti
* Účast na zajímavých projektech
* Odpovídající finanční ohodnocení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Logistika, doprava

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

Mzdové účetnictví - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co požadujeme?
Praxi alespoň 5. let na pozici mzdové účetní a znalost příslušné legislativy
Výbornou znalost MS Office (především Excel)
Proaktivitu, chuť věci zlepšovat a zjednodušovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1954817  Datum zveřejnění: 12.1.2015