Obchodní ředitel v rámci ČR a zahraničí

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zodpovědnost za přípravu a realizaci obchodní strategie
- Vedení obchodního oddělení
- Jednání s klíčovými zákazníky a obchodními partnery (ČR i zahraničí)
- Odpovědnost za obchodní výsledky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí zavedené a úspěšné české společnosti
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Možnost uplatnění vlastních nápadů a zkušeností
- Pozici v TOP managementu firmy přímo podřízenou majiteli společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Vývoj a výroba unikátních technologií

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání, obor elektrotechnika
- min. 5 let praxe na obdobné pozici
- Výbornou znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou
- Zkušenost s prodejem specializovaných technických produktů (úzký segment zákazníků)
- ŘP sk. B a ochotu cestovat (zahraniční obchodní jednání)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1993395  Datum zveřejnění: 14.7.2015