Forwarding manager - vedoucí spedice (logistika, doprava)

mBlue Czech, s.r.o.

Slovenská republika, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zajištění chodu oddělení spedice
- Vedení týmu disponentů
- Komunikace se zákazníky a dopravci
- Plánování dopravy

Klíčová slova: zasílatelství, freight forwarding, spedice, spedition disponent, speditér, teamleader, team leader, vedoucí, manažer, manager, vedení týmu, doprava, kamion, dopravce, kolona, anglický jazyk, angličtina, AJ, německý jazyk, němčina, NJ, projektové řízení, profesní růst, kariéra, zasílatelství, freight forwarding, spedice, spedition, disponent, speditér, teamleader, team leader, vedoucí, manažer, manager, vedení týmu, doprava, kamion, dopravce, kolona, anglický jazyk, angličtina, AJ, německý jazyk, němčina, NJ, projektové řízení, profesní růst, kariéra

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Odpovídající finanční ohodnocení
- Příležitost k profesnímu růstu
- Příjemné pracovní prostředí
- Účast na zajímavých projektech
- Možnost dlouhodobé spolupráce
- Pracovní benefity
- Místo pracoviště: Pardubický kraj

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Dopravní společnost - přepravní a logistické služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Praxi na manažerské pozici ze spedice nebo z distribuce
- Zkušenosti s vedením malého týmu
- Vyjednávací schopnosti
- Aj nebo Nj

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2067727  Datum zveřejnění: 4.5.2015