Java prográmator

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta jednu z největších společností působícího v oblasti sázkového byznusu hledáme velmi šikovného a seniorního programátora se znalostí jazyka Java.

Co je pro nás důležité?

• Vynikající znalost OOP
• Vynikající znalost vývoje v jazyce Java
• Zkušenost s vývojem backendů pro webové aplikace JAVA (J2EE)
• Zkušenosti s návrhem aplikací s vysokou dostupností
• Solidní znalost SQL
• Znalost MongoDB, Elastic Search výhodou
• Znalost design patterns, unit test, CI, Maven
• Rutinní používání systémů pro správu verzí (SVN, Git, ...)
• Schopnost bezproblémové denní komunikace slovem i písmem v AJ s "native speakery"

Co bude Vaší prací?

• Vývoj backendu online řešení sázkového systému pro všechny platformy (tablet, mobil, web)
• Analýza a návrh technických řešení
• Rozšiřování funkcionality stávajících služeb a projektů
• Spolupráce s dalšími členy týmu napříč všemi stádii vývoje produktu
• Odborné vzdělávání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Společnost působící v zábavním průmyslu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2108047  Datum zveřejnění: 13.5.2015