Senior Linux administrátor

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro sázkovou společnost a její IT team rozvíjející sázkový systém hledáme šikovné posily na pozici Senior Linux Administrator

Co je pro nás důležité?
• Vynikajicí znalost OS Linux, zkušenost s distribucemi RedHat/CentOS výhodou
• Vynikajicí znalost VMWare
• Zkušenosti s provozem a nastavením diskových storage
• Rutinní schopnost porozumění provozu a konfigurace následujících technologií - apache, redis, tomcat, elastic search, mongo db, zookeeper, rabbit mq
• Zkušenosti s návrhem a provozem technologií a aplikací s vysokou dostupností
• Rutinní používání systemů pro správu verzí (SVN, Git, ...)
• Schopnost bezproblémové denní komunikace slovem i písmem v AJ s "native speakery"

Co bude Vaší prací?
• Návrh a implementace nové infrastruktury "from scratch"
• Zajištění funkčnosti serveru, služeb a aplikací
• Hledání a odstraňování slabých míst systému
• Kontrola a zajištění instalace aktuálních patchů a verzi SW
• Monitoring serveru
• V případě nutné potřeby dohled serveru dle plánů dohledu služeb
• Vyhodnocování dat měření a logů
• Predikce problémů
• Reporting a příprava podkladu pro analýzy
• Samostatná implementace svěřených projektů a řešení problémů
• Podpora ostatních teamu a školení interních zaměstnanců
• Tvorba dokumentace a evidence ke svěřeným systemům a projektům
• Spolupráce s dalšími členy týmu napříč všemi stádii vývoje produktů
• Odborné vzdělávání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Společnsot působící v zábavním průmyslu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2108054  Datum zveřejnění: 13.5.2015