IT developer for finance applications - klíčová role!

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2016
Mzdové podmínky (brutto)
1.300 - 1.900,- €

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte praxi v OOP a nemáte nic proti využití / osvojení si jazyka RPG? Máte pro Vás skvělou výzvu v nadnárodní finanční instituci.

•Analýza business požadavků interních zákazníků v rámci celé skupiny
•Vývoj aplikací a modulů pro klíčové finanční transakce
•Spolupráce na interních projektech
•Práce v rámci vývojového týmu (cca 10 lidí)

Klíčová slova pro tuto pozici: RPG, iSeries, OOP, Java, C+, C# , Deplhi, Pascal, SQL, MySQL, aplikace, analýza,vývoj, Banka, absolvent, VŠ

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Dny dovolené navíc
*Příspěvek na stravování (cafeterie)
*Vzdělávací kurzy
*Stabilitu a karierní růst
•Dny dovolené navíc
•Příspěvek na stravování (cafeterie)
•Vzdělávací kurzy
•Stabilitu a karierní růst
•Vzdělávací program, benefity navíc dle výkonu)
•Prostor k seberealizaci

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Velká a stabilní nadnárodní společnost. Zajímavé karierní možnosti.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

SQL - Pokročilý
MySQL - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•VŠ vzdělání IT nebo ekonomického zaměření
•Předchozí zkušenost s programováním - i praxe při studiu
•Znalost SQL
•Ochota naučit se programovat v jazyce RPG (IBM/iSeries platforma)
•Komunikativní znalost AJ (komunikace s kolegy v zahraničí)
•Prozákaznický přístup, analytické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2335435  Datum zveřejnění: 30.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1.300 - 1.900,- €