Key Account Manager FMCG

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1500 - 2000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní společnost ze segmentu FMCG hledá do svého týmu kolegu na pozici Key Account Managera (znalost trhu FMCG podmínkou).

Co bude náplní Vaší práce?
- vyjednávání podmínek smlouvy s obchodními řetězci
- objednávky zboží do řetězců, zalistování, jednání i s výrobou, letákové akce
- jednání s centrálou řetězce i občasné návštěvy poboček
- zajištění reklamy na pobočkách

Koho hledáme?
- zkušeného Key Account Managera (2-5 let praxe) z oblasti FMCG s mírně pokročilou znalostí anglického jazyka
- komunikativního obchodníka, s proklientským přístupem a dobrým time managementem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- služební auto, mobilní telefon, notebook
- příspěvek na stravování ve formě stravenek
- jídelnu v budově
- penzijní připojištění,
- týden volna navíc + 5 dní věrnostního volna
- možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněné ceny
- zvýhodněné telefonní tarify

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Mezinárodní FMCG společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

- FMCG podmínkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. SŠ vzdělání
- 2-5 let praxe na pozici Key Account Managera
- praxe v FMCG podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2936020  Datum zveřejnění: 17.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1500 - 2000