Hlavní projektant TZB

MBV international, s. r. o.

Místo práce
Žilinský kraj, Slovenská republika
plný úvazek
Termín nástupu
co nejdříve
Mzdové podmínky (brutto)
zajímavé finanční ohodnocení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici hlavní projektant TZB. Vaším úkolem bude řízení úseku projekce, jakož i projektování TZB.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme motivující finanční ohodnocení, možnost seberealizace a využití zahraničního know-how, zázemí stabilní společnosti a odpovídající benefity.

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis spolu s průkazovou fotografií a motivačním dopisem na naši e-mailovou adresu: [email protected].

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Naším klientem je zavedená montážně-dodavatelská společnost, dceřiná pobočka německého koncernu, která realizuje dodávky pro obchodní centra a průmyslové haly.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technické vzdělání, obor TZB

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Ruský jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme VŠ vzdělání technického směru, praxi a zkušenosti na pozici projektant TZB, praxi na pozici vedoucí projektu, znalost norem a předpisů v oboru a autorizaci pro projektovou činnost. Hledáme komunikativní, spolehlivou a samostatnou osobnost se schopností vedení týmu. Samozřejmostí je bezúhonnost, loajálnost a flexibilita. Znalost německého, anglického nebo ruského jazyka výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

vyhledávání středního a vyššího managementu

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1922440  Datum zveřejnění: 7.11.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: zajímavé finanční ohodnocení