Stavbyvedoucí TZB

MBV international, s. r. o.

Místo práce
Česká republika
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
zajímavé platové ohodnocení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaším úkolem na této pozici bude řízení dodávek a montáží technického zařízení budov na stavbách po celé ČR.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci u zavedené společnosti, motivující finanční ohodnocení, možnost seberealizace a využití zahraničního know-how, služební automobil a další benefity.

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis spolu s průkazovou fotografií a motivačním dopisem na naši e-mailovou adresu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Naším klientem je dceřiná společnost velké německé firmy pracující v oblasti projekce, dodávek a montáží TZB pro velké obchodní a průmyslové objekty.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technické nebo stavební, obor TZB

Ostatní znalosti

AutoCAD - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme schopnost technického a částečně i ekonomického řízení staveb. Dále schopnost vysokého pracovního nasazení a organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, smysl pro přesnost a flexibilitu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

vyhledávání středního a vyššího managementu

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 210927  Datum zveřejnění: 4.11.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: zajímavé platové ohodnocení