Managing director

MBV international, s. r. o.

Místo práce
Praha 10, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
co nejdříve

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Manažer / ka na této pozici řídí cca 10 zaměstnanců z řad lékařů a zdravotnického personálu na estetické klinice, vystupuje za kliniku a při jednání zastupuje navenek majitele. Zároveň jedná s klienty, domlouvá termoíny a doporučuje jim další program. Stará se o každodenní provoz kliniky, přijímá nové zaměstnance, zajišťuje nákup materiálu, zodpovídá za sklad a připravuje podklady pro účetní.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme zázemí v exkluzivním a zajímavém prostředí, odpovídající plat + osobní ohodnocení, jakož i možnost dalšího vzdělávání.

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a fotografií na e-mail: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Naším klientem je estetická klinika se sídlem v Praze 10, která svým klientům nabízí vysoký standard v korektivní dermatologii, endermologii, dekorativní kosmetice, depilaci a rehabilitace.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

estetická medicína, ekonomie, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme komunikativní, empatickou osobnost s reprezentativním vystupováním a nadprůměrnými manažerskými schopnostmi. Očekáváme loajální uchazeče / uchazečky s podnikatelským duchem.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

vyhledávání středního a vyššího managementu

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2331313  Datum zveřejnění: 17.11.2015