Technik zpracování kalkulací / technolog

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zpracování kalkulací
* stanovování postupů pro kalkulace
* zajišťování nových strojů a technologií
* zajišťování kooperací
* komunikace s prodejním oddělením
* jednání se zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

* místo pracoviště na Brněnsku
* zázemí stabilní mezinárodní společnosti
* dobré platové ohodnocení
* pracovní poměr na dobu neurčitou
* jazykové kurzy NJ nebo AJ zdarma v místě výkonu práce

Informace o náboru

* pozice je vhodná i pro absolventy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

MCROY Czech hledá vhodnou kandidátku / vhodného kandidáta na pozici TECHNIK ZPRACOVÁNÍ KALKULACÍ / TECHNOLOG. Stanete se členem týmu technického oddělení. Naším klientem je významná společnost v oboru automotiv.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ vzdělání strojírenského směru
* dobré vyjednávací, komunikační a prezenční dovednosti
* znalost technologie obrábění nebo tváření
* ochota cestovat
* anglický a německý jazyk na mírně pokročilé úrovni či vyšší
* flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1695946  Datum zveřejnění: 25.4.2014