Product manager se slovenštinou a angličtinou (marketing) (praha) / mcras

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zodpovědnost za svěřené produkty
* zastřešení a realizace marketingových kampaní
* realizace uvádění nových produktů na trh
* příprava forecastů, sledování stavu zásob a objednávek
* kontrola rozpočtů a vyhodnocování úspěšnosti
* marketingové analýzy, monitoring trhu a konkurence
* reporting marketingové manažerce

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí silné a dynamické společnosti
* zajímavou práci v přátelském kolektivu
* motivující platové ohodnocení
* zajímavé zaměstnanecké benefity
* hlavní pracovní poměr
* nástup možný ihned

Informace o náboru

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj aktualizovaný profil.

Pro sledování aktuálních pozic, na kterých pracujeme, si mně prosím přidejte na LinkedIn http://www.linkedin.com/in/salamonadam

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

McROY Czech hledá vhodného kandidáta / vhodnou kandidátku na pozici PRODUCT MANAGER se slovenským a anglickým jazykem do oddělení marketingu. Naším klientem je mezinárodní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* předchozí zkušenost na podobné pozici minimálně 1 rok (ideálně v marketingu)
* zkušenost s online marketingem, direct marketingem a PR velkou výhodou
* samostatnost, týmový hráč, schopnost rychle se učit nové věci
* aktivní přístup, orientace na výsledek a kvalitu poskytovaného servisu
* slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího
* komunikativní angličtina, denní především mailová komunikace se zahraničím
* pokročilá znalost MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1710886  Datum zveřejnění: 8.4.2014