Obsluha výrobních strojů (hrubá mzda až 15.000,- Kč)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Okres Beroun, Okres Příbram
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
12000 - 15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, která je jedním z předních výrobců a dodavatelů komponent pro automobilový průmysl? Charakterizuje Vás přesnost, manuální zručnost a samostatnost?
Pak hledáme právě Vás!

ODMĚNA 1000,- Kč ZA NÁSTUP DO ZAMĚSTNÁNÍ!
ODMĚNA 500,- Kč ZA DOPORUČENÍ ZAMĚSTNANCE!

Náplň práce:
* obsluha výrobních strojů a zařízení
* zakládání dílů z karbonových vláken
* dokončovací práce
* vizuální kontrola vyrobených dílů

Požadujeme:
* minimálně SOU vzdělání technického zaměření
* práce na 3 směny
* dobrý zdravotní stav
* preciznost, samostatnost, manuální zručnost

Nabízíme:
* DOPRAVA AUTOBUSY ZAJIŠTĚNA Z BEROUNA A PŘÍBRAMI!
* základní mzda 69 Kč/hod. + bonusy do výše 17 Kč/hod.
* příplatky dle zákoníku práce
* místo výkonu práce Středočeský kraj - Žebrák
* nástup možný IHNED

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1711088  Datum zveřejnění: 30.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 12000 - 15000 Kč/měsíc