Programátor / konzultant dynamics NAV (30 – 55.000 Kč)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Praha - západ, Okres Příbram
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 55000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

McROY Czech hledá vhodného kandidáta / vhodnou kandidátku na pozici Programátor / konzultant Dynamics Navision. Naším klientem je významná česká společnost s mezinárodním působením.

PROGRAMÁTOR / KONZULTANT DYNAMICS NAV (30 – 55.000 Kč)

Náplň práce:

* Spolupráce na implementaci ERP v zahraničních dceřiných společnostech (Evropa, Amerika)
* Spolupráce na projektu implementace B2B a B2C portálu
* Analýza a programování přidělených projektů
* Provádění školení nově implementovaných systémů
* Komunikace s uživateli dceřiných společností v angličtině

Požadujeme:

* SŠ/VŠ vzdělání technického směru
* Min 2 roky praxe s vývojem v C/AL nebo Pascal
* Zkušenosti s analýzami a vývojem ERP systémů
* Znalost MS SQL
* Dobré analytické a komunikační schopnosti
* Anglický jazyk na pokročilé úrovni, NJ výhodou
* Zkušenosti s Dynamics Navision výhodou
* Schopnost pracovat samostatně i v týmu
* Ochota cestovat

Nabízíme:

* Zázemí úspěšné rozvíjející se společnosti s mezinárodním působením
* Práce na mezinárodních projektech
* Odpovídající finanční ohodnocení
* Možnost cestovat
* Zaměstnanecké benefity
* Účast na firemním vzdělávacím programu
* Možnost částečného Home office po domluvě (1 den v týdnu)
* lokalita okres Kladno

Informace o náboru

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj aktualizovaný životopis a anglickém i českém jazyce.

Pro sledování aktuálních pozic, na kterých pracujeme, si mně prosím přidejte na LinkedIn http://www.linkedin.com/in/klozikovaveronika

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

česká společnost s mezinárodním působením

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Pascal - Pokročilý
C - Pokročilý

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1713009  Datum zveřejnění: 10.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 55000 Kč/měsíc