Mistr/ Vedoucí směny (strojírenství)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Středočeský kraj, Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Žďár nad Sázavou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro silnou mezinárodní společnost, působící v oblasti strojírenské výroby, hledáme pracovníka na pozici:

Mistr / Vedoucí směny (strojírenství)

Náplň práce:
• Organizace a plánování směn, rozdělování úkolů
• Dohled na dodržování dodacích termínů a zakázek
• Zodpovědnost za vstupní a výstupní kontrolu kvality
• Práce s technickou dokumentací a její správa
• Řešení problémů a nápravných opatření

Požadujeme:
• SŠ vzdělání technického směru
• Zkušenosti na obdobné pozici, praxe s vedením lidí
• Znalost hutních materiálů a technologie svařování
• AJ nebo NJ na komunikativní úrovni výhodou (nikoliv podmínkou)
• Týmová práce a organizační schopnosti

Nabízíme:
• Zajímavou komplexní práci ve stabilní nadnárodní společnosti
• Uplatnění cizích jazyků a možnost jejich zdokonalení
• Příjemné a moderní pracovní prostředí, čisté a nehlučné
• Soubor atraktivních benefitů
• Nástup: ihned nebo dohodou

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj aktualizovaný profil.

Pro sledování aktuálních pozic, na kterých pracujeme, si mě prosím přidejte na LinkedIn http://www.linkedin.com/in/ivetasmutna

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Silná mezinárodní výrobní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1717329  Datum zveřejnění: 11.9.2014