Pokladní/doplňování zboží v supermarketu

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Liberecký kraj, Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Vyškov, Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov, Okres Jindřichův Hradec, Okres Písek, Okres Prachatice, Okres Strakonice, Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Žďár nad Sázavou, Okres Cheb, Okres Karlovy Vary, Okres Hradec Králové, Okres Jičín, Okres Náchod, Okres Trutnov, Okres Jeseník, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Šumperk, Okres Bruntál, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Opava, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Svitavy, Okres Domažlice, Okres Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Okres Rokycany, Okres Děčín, Okres Chomutov, Okres Litoměřice, Okres Louny, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem, Praha - západ, Okres Příbram, Okres Rakovník, Okres Kroměříž, Okres Uherské Hradiště, Okres Zlín, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste spolehlivý/-á a nevadí Vám práce na směny? Hledáme pro více lokalit, proto neváhejte a zašlete nám svůj životopis na pracovní pozici:

Náplň práce:
* obsluha pokladny
* obsluha zákazníků
* odpovědnost za kasu
* doplňování zboží
* nabízení slevových karet supermarketu

Požadujeme:
* věk nad 18 let
* zdravotní průkaz pro práci v potravinářství
* praxe na pokladně v supermarketu výhodou

Nabízíme:
* možnost plánování směn
* stabilní přívýdělek

Nástup možný: IHNED

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Mezinárodní obchodní řetězec

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1723247  Datum zveřejnění: 11.9.2014