Elektrotechnik/robotik

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
možno ihned
Mzdové podmínky (brutto)
23.000 - 40.000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE:
• Péče o stroje, údržba a jejich servis
• Schopnost diagnostikovat a odstraňovat závady automatizačních systémů
• Programování výrobních strojů ve strojírenském provozu
• Vedení související administrativy v PC
• Úzká spolupráce s výrobou

Místo výkonu práce: Praha, Středočeský kraj

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
• Mzdové ohodnocení odpovídající vykonávané pozici, zkušenostem a schopnostem
• Bonusy/prémie/osobní ohodnocení, včetně 13. Platu
• Dovolená navíc
• Stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti
• Nové moderní pracovní prostředí
• Zaškolení
• Možnost jazykového vzdělávání

Informace o náboru

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj aktualizovaný profil.

Pro sledování aktuálních pozic, na kterých pracujeme, si mě prosím přidejte na LinkedIn http://www.linkedin.com/in/ivetasmutna

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Úspěšná nadnárodní výrobní společnost, která vyrábí komponenty pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY:
• SŠ elektrotechnického směru
• Praxe na obdobné pozici
• Platné oprávnění vyhlášky 50/78 Sb. (min. §6, ideálně i §7 a §8)
• Zkušenosti s údržbou výrobních strojů (svařovacími roboty)
• Zkušenosti v PLC programování – výhodou
• Znalost automatizačních systémů - praktické znalosti Simatic S5, S7 vítány
• Ochota pracovat na směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1727649  Datum zveřejnění: 30.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23.000 - 40.000 Kč/měsíc