Inženýr automotive (cestování, plat až 50tis./měs.)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha, Liberecký kraj, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, renomovanou nadnárodní společnost, dodavatele dílů do automotive, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Inženýr APQP

Náplň práce:
plánování kvality v předvýrobních etapách, komunikace s dodavateli a zákazníky, zejména v Německu, zajištění kvality výrobku již ve fázi návrhu, spolupráce s odděleními napříč firmou - vývojem, konstrukcí, kvalitou, zásobováním, výrobou, s dodavateli i zákazníky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídka:
Zajímavé finanční ohodnocení a balíček firemních benefitů, zázemí stabilní, moderní společnosti, možnosti cestování a získávání zahraničních zkušeností.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nadnárodní společnost, dodavatel dílů pro automotive

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
VŠ (SŠ) vzdělání technického zaměření, několikaletá praxe v oblasti automotive na technické pozici (kvalita, technologie, procesní inženýrství apod.), znalost německého nebo anglického jazyka na jednací úrovni, znalost druhého jazyka alespoň na úrovni práce s dokumentací, přehled o QS normách v automobilovém průmyslu, časová flexibilita – ochota pravidelně cestovat (zejména Německo).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1817958  Datum zveřejnění: 30.7.2014