Skladník - Rajhrad, peníze ještě před vánoci

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Brno - venkov
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
60 - 80 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• připravovaní zboží do zákaznických zakázek
• kompletování balíčky, balit je, vážit a etiketovat k odeslání
• vybalovaní palety na příjmu zboží

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nabízíme vyplacení zálohy ještě před Vánoci
• zcela nové a čisté prostření moderního s krásným zázemím a jídelnou
• mladý a pohodový kolektiv
• úkolovou mzdu, kdy je jen na Vás, jak vysoký plat si budete odnášet
• směnný provoz krátký - dlouhý týden, 12-ti hodinové směny
• možnost práce i pro absolventy
• možnost dalšího postupu (ti nejšikovnější mají šanci se vypracovat na supervizory případně vedoucí směn)
• možnost školení např. na VZV
• místo pracoviště – Rajhrad
• sběrný autobus z Brna

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Do našeho nového, automatizovaného skladu ve VGP Rajhrad hledáme pracovité a šikovné skladníky a skladnice do různých sekcí - balení zboží pro zákazníky, expedice balíků dopravcům, vybalování zboží na příjmu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• pracovitost, zručnost, spolehlivost a samostatnost
• alespoň základní znalost práce na PC - nepotřebujete Word ani Excel, ale nesmíte se počítače bát. Při práci běžně používáte čtečku čárových kódů, tisknete adresní štítky na balíky apod.
• možnost pracovat ve směnném provozu krátký - dlouhý týden
• možnost pracovat v místě, kde je náš sklad umístěn: Rajhrad, cca 20 minut vlakem z hl. nádraží Brno (zóna 510),

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1948218  Datum zveřejnění: 5.12.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 60 - 80 Kč/hodina