Intership / Stáž v New Business týmu McROY CZECH

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Revoluční 1, Praha 1, Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
80 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme stážistu do obchodního týmu! Jedinečná možnost stát se součástí Kick Offu mezinárodní personálně poradentské společnosti a zažít adrenalin sales akvizicí, budování vztahu s klienty, naučit se cold calls, cold visits a dokonale zvládnout analýzu potřeb klienta! Studentům a absolventům vysoké školy nabízíme možnost neplacené stáže po dobu min 1 mesíce s možností nástupu na hpp na našem obchodním oddělení, které pracuje s naší databází klientů a tak získat zajímavou zkušenost a odbornou relevantní praxi během studia. Možnost pokračovat pracovním poměrem!!

Náplň práce:
- oslovování klientů
- vyhledávání kandidátů
- práci s databázemi
- příprava profilů kandidátů pro recruitery
- správa administrativně právní dokumentace
- podpora mzdového účetnictví
- aktivní telemarketing
- účast na konferencích a seminářích
- příprava marketingových materiálů pro klienty
- vedení a školení zaměřené na HR Business pod vedením Business Development Managera

Zaměstnanecké výhody, benefity

Požadujeme
- Student/ka vysoké školy
- Studijní zaměření na oblast HR, ekonomii či statistiku výhodou
- Možnost pracovat minimálně čtyři dny v týdnu podmínkou (cca 20h/týden)
- Plynulá znalost českého a anglického jazyka slovem i písmem
- Znalost MS Office, zejm. pokročilá znalost MS Excel
- Pečlivost a smysl pro detail
- Komunikační schopnosti a obchodní duch
- Týmový hráč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

McROY is more than a recruitment agency, and our intention is to help you to get more. We are offering made-to-order solutions to our clients in the area of personnel consultancy and everything related to work. We focus on human resources, because it is the most valuable part of each company, and it enables a company to be successful.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Obchod, Personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Google Analytics - Základy
Adobe PageMaker - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1971156  Datum zveřejnění: 18.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 80 Kč/měsíc