Inženýr kvality s AJ

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte technické vzdělání a komunikativní angličtinu, kterou chcete denně využívat? Zajímá Vás automotive a chcete pracovat ve stabilní a neustále se rozvíjející společnosti, kde získáte možnost dalšího profesního rozvoje a růstu?

Pokud ano, pošlete nám svůj životopis.

Nadnárodní výrobní společnost se silným postavením na trhu hledá posilu na pozici:

INŽENÝR KVALITY s AJ nebo NJ

Náplň práce:

• Zabezpečování a kontrola systému kvality
• Řešení interních a externích reklamací
• Příprava podkladů a organizace zákaznických, interních a dodavatelských auditů
• Řešení neshod ve výrobě a spolupráce na nápravě
• Vytváření analýz plnění cílů kvality

Nástup: ihned nebo dohodou

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj aktualizovaný profil.

Pro sledování aktuálních pozic, na kterých pracujeme, si mě prosím přidejte na LinkedIn: cz.linkedin.com/in/veronikafrindtova/cs

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Zázemí mezinárodní společnosti
• Možnost osobního rozvoje a profesního růstu
• Motivující finanční ohodnocení
• Vzdělávací a jazykové kurzy
• Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nadnárodní společnost zabývající se výrobou komponentů pro automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• SŠ/VŠ technického směru
• Praxe na podobné pozici ve výrobní společnosti
• Komunikativní znalost angličtiny či němčiny
• Znalost systému jakosti a metod a technik kvality - FMEA, PPAP, 8D aj.
• Týmovost, komunikativnost, organizační schopnosti a analytické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2079805  Datum zveřejnění: 11.1.2016