Práce ve skladu v Pohořelicích

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Brno - venkov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNED nebo dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce je různorodá, dle šikovnosti uchazeče. Všichni zaměstnanci jsou nejprve zaškoleni na jednodušších pozicích a postupně mají možnost přecházet na komplexnejší úkoly. Bežné činnosti jsou:
- nakládka/vykládka
- distribuce
- balení
- práce s PC/skenerem
- obsluha VZV/retraku
- různé pomocné činnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

individuální plánování směn dle vaších potřeb
garantovaná čistá mzda 80,- Kč/hod.
po zaučení možnost získat školení na obsluhu VZV ZDARMA (i po ukončení spolupráce zůstáva průkaz Vám!!!)
zázemí stabilní společnosti
možnost kariérního růstu
dlouhodobá spolupráce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pro našeho klienta, významnou společnost působící v oblasti logistiky, hledáme šikovné skladové operátory

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

dochvilnost, zodpovědný přístup k práci, samostatnost
znalost práce na PC - výhoda
zkušenosti s prací se skenerem - výhoda
platný průkaz na VZV/ nebo praxe - výhoda
práce je vhodná jak pro muže, tak pro ženy
předchozí praxe ve skladu NENÍ podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2107168  Datum zveřejnění: 12.5.2015