Konstruktér - vhodné i pro absolventy

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Okres Chomutov
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ovládáte 3D-CAD programy? Domluvíte se anglicky nebo německy?

Pro mezinárodní strojírenskou společnost hledáme zajímavé kandidáty na pozici:

KONSTRUKTÉR

Pracovní náplň:
- vytvoření konceptu na základě požadavků zákazníka
- detailní konstrukce
- technické výpočty
- vkládání 3D dat do programu
- tvorba a úprava výkresové dokumentace

Požadavky:
- VŠ strojního zaměření
- praxe na obdobné pozici výhodou
- komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
- znalost strojírenských technologií
- schopnost práce s 3D CAD programy
- vysoké pracovní nasazení
- chuť učit se novým věcem

Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi
- finanční pomoc při případné relokaci
- týden dovolené navíc
- příspěvek na životní či penzijní připojištění
- možnost dalšího vzdělávání
- zázemí stabilní zahraniční společnosti
- příspěvky na stravování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

stabilní zahraniční strojírenská společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2132231  Datum zveřejnění: 17.8.2015