Práce ve skladu – vhodné i pro absolventy!

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Brno - venkov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete zjistit, jak funguje etablovaný sklad, ve kterém řádí ještěrky a zaměstnanci jezdí na retracích? Dokážete se rychle zorientovat v džungli krabic a cizích pojmů? Nebojíte se práce a je na Vás spoleh? Pak jděte hned k nám a nahlédněte do zákulisí internetových obchodů a přepravy zboží!

Budete dělat:
- nakládka/vykládka
- distribuce
- balení
- práce se skenerem
- obsluha VZV

Zaměstnanecké výhody, benefity

- garantovaná mzda až 80,- KČ/HOD ČISTÉHO
- dlouhodobá spolupráce
- zázemí stabilní společnosti
- nástup IHNED nebo dle dohody
- směny dle Vašich možností na základě individuální dohody s koordinátorem
- po zaučení možnost získat průkaz na obsluhu VZV ZDARMA

Nové zaměstnance na všechny činnosti postupně zaučíme
Spoje z Brna každých 20 minut

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

McROY is more than a recruitment agency, and our intention is to help you to get more. We are offering made-to-order solutions to our clients in the area of personnel consultancy and everything related to work. We focus on human resources, because it is the most valuable part of each company, and it enables a company to be successful.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
- výhodou je znalost práce na PC
- výhodou průkaz na VZV/ nebo praxe s VZV
- dochvilnost, zodpovědný přístup k práci
- předchozí praxe ve skladu je výhodou, NIKOLIV podmínkou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte ani chvíli a odpovězte na tento inzerát! Pošlete nám své telefonní číslo nebo stručný životopis, abychom se mohli domluvit na schůzce.
Těšíme se na setkání s Vámi!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2192177  Datum zveřejnění: 22.7.2015