Manipulační dělník s VZV - Kraslice

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Kraslice, Karlovarský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zásobování výrobních linek a jednotlivých pracovišt

Zaměstnanecké výhody, benefity

- plat dle zkušeností kandidáta
- bonus za 100% docházku
- zákonné příplatky za práci v noci a o víkendu - 10%
- zákonný příplatek za práci přesčas - 25%
- stravenky - 50Kč/směnu
- práce na HPP (pracovní smlouva)
- třísměnný provoz (R/O/N)
- příspěvek na penzijní pojištění
- příspěvek na masáže
- výhodné mobilní tarify
- možnost bezúročných půjček
- práce pro významnou textilní společnost, která dodává látky do Itálie předním návrhářským firmám

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Textilní, oděvní, kožedělná výroba

Významná textilní společnost, která dodává látky do Itálie předním návrhářským firmám

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Elektro

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti s řízením VZV
- platný průkaz VZV
- pracovitost, pečlivost
- ochota pracovat na směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2204883  Datum zveřejnění: 22.10.2015