Kontrola kvality - 18 - 22 000 Kč - Triangle, Žatec, nástup ihned!

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Triangle, Žatec, Chomutov, Louny, Most
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- finální kontrola automotive dílů - manuální, vizuální
- zapisování dat
- scanování dokumentů
- manipulace s díly - umístění do přepravních kontejnerů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost pracovat pro významného klienta zajišťující kontrolu kvality v automobilové společnosti
- práce vhodná pro muže i ženy
- mzdové ohodnocení od 18.000,- Kč (100Kč/hod hrubého, příplatky dle zákoníku práce, bonus za 100% docházku)
- po zkušební době příspěvěk na stravování
- nástup IHNED
- smlouva na HPP (hlavní pracovní poměr)
- stabilní práci v průmyslové zóně TRIANGLE
- příjemné prostředí v přátelském kolektivu
- možnost profesního postupu na vedoucí pozici (team leader, koordinátor)

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete svůj strukturovaný životopis.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Německá společnost zabývající se kontrolou kvality automotive dílů

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ochotu pracovat ve třísměnném/nepřetržitém provozu a každý den dojíždět do průmyslové zóny TRIANGLE (Žatec).
- praxe na pozici kontrolor kvality, nebo alespoň jako operátor výroby
- bezkonfliktnost, zodpovědnost, pečlivost a bezchybnou docházku
- aktivní přístup, týmový hráč
- snahu zlepšovat se ve své práci a dosahování stále vyšších výkonů
- dobrý zrak, dobrý fyzický stav (práce ve stoje, manipulace s výrobky)
- možnost nástupu ihned
- hledáme pouze dlouhodobé a stabilní pracovníky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Nezajímají nás jen firmy. Zaměřujeme se i na cílovou skupinu individuálních klientů, kteří většinou za služby poskytované personálními agenturami neplatí.

Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Náměstí 1.máje 6
43001 Chomutov
www.mcroygroup.com

Kontakt

Kontaktní osoba: Romana Raskova
Tel.: 734 255 947
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2204887   Datum zveřejnění: 13.9.2016